Sbal si oblečení do tepla i do zimy, na ven i dovnitř, na zničení i na diskotéky a pohodlné pyžamo, do kterého si vlezeš po večerce. Určitě si přibal plavky a ručník k rybníku Kačák, pevné boty na hřiště i do lesa a pantofle pro volné chvíle v areálu. Dále kartáček, pastu, ručník do koupelny a další hygienu dle uvážení. Nenech doma pokrývku hlavy,  repelent, opalovací krém a Panthenol. Věř mi, budou se hodit!

Do tašky hoď také bloček s psací tužkou, baterku na noční hlídky, šátek na hlavu, tašku na špinavé věci a společenskou hru, kterou vyplníš čas o poledním klidu. Taky si můžeš vzít nějaké sladkosti pro doplnění energie. Nezapomeň na obálky a známky, ať můžeš domů poslat dopis nebo pohled.

Popros rodiče, ať ti dají přiměřený obnos peněz (platí se např. vstupy na výletě, aquapark + doporučujeme vzít si alespoň 400 Kč). Peníze lze použít např. i na drobné dárečky domů nebo na ledňáka, kterého je možné si zakoupit po obědě v místě ubytování.

ALE HLAVNĚ NEZAPOMEŇ DOBROU NÁLADU, SMYSL PRO LEGRACI A TÝMOVÉHO DUCHA!

3 TIPY ZKUŠENÉHO TÁBORNÍKA

#1.TIP: Oblečení a bot si vezmi radši více, může se stát, že si tyto věci zamokříš nebo hodně zamažeš.

#2.TIP: Zanech doma mobil, notebook i jinou elektroniku, tábor si vždy naplno užijeme i bez toho. Ale neboj se, že bys o něco přišel. Každý rok máme krásné fotky z foťáku vedoucích (viz. Fotogalerie). A kdybys třeba chtěl zavolat domů, není problém zavolat od vedoucího.

#3.TIP: Přibal si s sebou budík nebo hodinky, abys chodil na nástupy včas.

Toť vše, teď už stačí jen pobrat kamarády a přijet si užít hromadu zábavy na náš skvělý tábor.

Už se na tebe těšíme!

Vytvořte si webové stránky zdarma!